היפנוברת'ינג - שיטת מונגן
מאת: מארי מונגן

 
היפנוברת'ינג - חגיגת החיים
 
לידה אינה משהו שצריך לפחד ממנו: היא ביטוי טבעי של החיים. במדריך מעשי זה מנפצת מרי מונגן, מייסדת גישת היפנוברת'ינג, את המיתוס שכאב הוא חלק בלתי נפרד מהלידה. היא מוכיחה שכאשר אנחנו משחררות את הפחד שמחזיק את הגוף שלנו מתוח וסגור, אנחנו יכולות לחוות לידה עדינה ובטוחה ללא נזקים.
 
התוכנית המוצגת בספר זה איננה מניפולציה אלא הטבע עצמו. שיטת היפנוברת'ינג מרגיעה את ההכרה כדי לאפשר לגוף לתפקד. תרגילי ההיפנוברת'ינג – חשיבה חיובית, הרפיות, דמיון מודרך, נשימות והכנה פיזית – יובילו להריון שמח ונינוח. הביטחון שלך, האמון והציפייה החיובית יובילו ללידה שלווה, מספקת ומעצימה, וזוהי למעשה זכותך כאם.
 
"הנשים שעוברות את קורס ההכנה ללידה בגישת ההיפנוברת'ינג מחוברות יותר לגוף שלהן ולתהליך הלידה. הן ממוקדות ושולטות בתהליך. הן ממש יודעות לשחרר את גופן כדי ללדת את התינוק וזה מדהים. גישת ההיפנוברת'ינג היא כלי מעולה להכנה ללידה."
פנינה רוזנווסר, מיילדת, מנהלת מרכז הלידה הטבעי דיאדה בבית החולים לניאדו
 
"יותר מעשרים שנה אני מיילד תינוקות ומעודי לא ראיתי דבר שדומה לשיטה הזו. זה מדהים."
ד"ר רוברט ז'אן
 
"היפנוברת'ינג היא החוליה החסרה שאנשי המקצוע בתחום הלידה מחפשים כבר דורות."
ננסי ווינר, מיילדת, מורה ומרצה בינלאומית
 
"היפנוברת'ינג נתנה לי מתנה יקרת ערך – לידה ללא פחד."
סלי פליר, ילדה פעמיים בשיטת היפנוברת'ינג
 
גישת היפנוברת'ינג השפיעה לטובה על תוצאות הלידה של עשרות אלפי זוגות.
מדוע היא משנה את הדרך שבה ילדים נולדים? פשוט – כי זה עובד!
 
לספר זה מצורפים קבצי הרפיה מונחית ודמיון מודרך.

 

הוצאת פשוט ללדת

281 עמודים
להשיג בכל חנויות הספרים

לפרטים נוספים: 
http://www.hypnobirthing.co.il


מתוך הספר:


פתח דבר

"חלומי הוא שכל אישה, בכל מקום,
תחווה את האושר שבלידה בטוחה,
נוחה ומספקת באמת לה ולתינוקה
."
מארי פ. מונגן

ההכנות לבואו של תינוק לעולם הן חוויה משנת־חיים, והשפעתה ניכרת לא רק במהלך ההיריון והלידה אלא לאורך כל החיים. שיטת היפנוברת'ינג מציעה גישה רגועה ופשוטה להפליא למהפך החשוב הזה, שבו אתם נכנסים לתפקידכם החדש כהורים והופכים יחד למשפחה.
מהדורה זו של הספר "היפנוברת'ינג: שיטת מונגן" היא גרסה מורחבת של ספריי הקודמים, ששימשו הורים בהכנה ללידה עדינה. היא תוכננה למען 95% מהמשפחות, שבהן יש הריונות נורמליים, ללא סיכון או בסיכון נמוך. אם אתם חלק מאותו רוב מוחלט, שיטת היפנוברת'ינג תלמד אתכם להשתמש בטכניקות הרפיה ודמיון מודרך, ותצייד אתכם בתרגילים גופניים ובמדריך לתזונה בריאה שיעזרו לכם לעבור את היריון ולידה בריאים, קלים ושמחים.
אם עדיין לא אימצתם בשתי ידיים את הרעיון של לידה רגילה וטבעית, ספר זה יעזור לכם לחקור את התיאוריות העומדות בבסיסו וללמוד עוד כיצד גישה רגועה להיריון וללידה תאפשר לכם להתכונן ללידה בטוחה
וקלה יותר, שתתרחש בנוחות ובחדווה.
הבנת מקורם של האמונות והמיתוסים הרבים הסובבים את הלידה, שאנו כתרבות הסכמנו לקבל, יכולה לעזור לכם להכריע בכמה מן ההחלטות שעומדות בפניכם כאשר אתם מתכוננים לתקופה החשובה ביותר בחייכם. ספר זה יפרוש בפניכם דרכים ליצור קשר עם תינוק שטרם נולד, ולגבש תפיסה טובה יותר של התינוק כאדם קטן, בעל תודעה, שיכול לתקשר איתכם גם לפני הלידה. אתן יכולות ללמוד להכין את תודעתכן ואת גופכן ללידה שמחה, בין שתרצו ללדת באופן טבעי ובין שתעדיפו לידה בעזרת משככי כאבים. הספר משמש כמדריך לאלו שכבר נחושות להביא לעולם את תינוקן בעזרת היפנוברת'ינג, וישתלב בהנחיות שתקבלו בסדרת מפגשי ההכנה ללידה בשיטת היפנוברת'ינג, המועברות על ידי מדריכות מוסמכות מטעם מכון היפנוברת'ינג. הספר
מניח את קווי היסוד לפילוסופיה ולרבות מהטכניקות המשמשות משפחות היפנוברת'ינג. הוא יספק לכן מידע ותובנות רבות. ההנחיות המקיפות והדיונים על שיטות מסוימות, תסריטים והדגמות שתעביר מדריכת ההיפנוברת'ינג שלכם במהלך המפגשים, ואפילו במהלך הלידה עצמה, הם רבי ערך.
 
 
 

 

 האתר עוצב ונבנה ע"י נוצה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים