הכול אפשרי!
מדריך לחיים
מאת: דלית שלום

 
 
מי אינו רוצה חיים שמחים, אופטימיים, עתירי הישגים, משמעות ועניין?

זהו ספר חדשני, המהווה מדריך אישי לחיים לכל אדם המעוניין בהעצמה אישית, בחיבור לכוחות הפנימיים החבויים בתוכו וביצירת חיים מאושרים ומספקים.
 
הספר חושף את מיטב השיטות בעזרתן כל אחד יכול להגיע להישגים גדולים, לשנות את נסיבות חייו לטובה בצורה משמעותית ולאורך זמן, ומעביר זאת בשפה קלה, ברורה ופשוטה.
 
זהו מדריך מעשי לשימוש יומיומי, המתאים גם לרגעים של ״חולשה״, בהם אנו מחפשים דרך "להרים" את עצמנו, לחוש אופטימיות ולשנות את התדר שלנו, כדי שימשוך אלינו את החוויות החיוביות שנרצה לחוות. 
 
הספר יכול לסייע לך -
להשיג בהירות לגבי הדברים שאתה באמת רוצה להשיג בחייך.
להבין את הדרכים להשגת תשוקותיך בשמחה, בקלות ובצורה מדויקת.
לגלות "סודות" חדשים שלא ידעת על קיומם, בכל הקשור ליצירת מציאות. 
לקבל ב"כפית של זהב" דוגמאות ספציפיות לחשיבה תומכת ומעצימה בתחומים שונים, שתסייע לך לחיות בציפייה חיובית, וליצור שפע וביטחון בחייך. 
לחסוך בהוצאות, כמו גם בזמן הנדרש לאיתור וקריאה של עשרות ספרים, ושמיעת סדנאות והרצאות. שכן הספר, בין היתר, מאחד בצורה הוליסטית ופשוטה להבנה מבחר שיטות, גישות ועקרונות שימושיים ליצירת מציאות הנלמדים בעולם מתוך מיטב המקורות, לצד תובנות ורעיונות מקוריים שנכתבו על ידי הסופרת. 

״דע, שכך או כך – כל מה שאתה חושב עליו מתגשם, אז למה לא להתכוונן אל הטוב מכול? מדוע לבחור לחשוב על הדבר המפחיד והמלחיץ, או להתכונן לרע? יש לך, ורק לך (!!) את היכולת לשלוט על המחשבות שלך, האמונות שלך והתחושות שלך. כוון אותן להגשמת החיובי והרצוי בחייך, כי כך או כך, מה שתחשוב עליו – הוא שיתגשם. כל אחד יכול, זה פשוט דורש אימון ואמון..."
 
דלית שלום היא יזמת ויועצת בתחום העסקי-בינלאומי, עורכת דין, דיילת אוויר, צלמת, מדריכת Wellness ומטפלת הוליסטית אינטואיטיבית. מחוברת למקור, ומאזנת את החיים בין ״השמים״ ל״ארץ״.


כריכה רכה
146 עמודים
לפרטים: 
http://www.dalitshalomphotography.com
.   
 
 

 

 האתר עוצב ונבנה ע"י נוצה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים