ספרים אלקטרוניים בעברית
 
בניגוד לארה"ב, בארץ יש בינתיים מעט המחזיקים קוראים אלקטרוניים כגון עברית או אייפד, אך מספרם עולה בהתמדה, ולא ירחק היום וזה יהיה תחום בעל נפח משמעותי. כדאי לזכור שאפשר להוריד ספרים גם לאייפון ושאר תואמיו.
    

באמצעות המרת הקובץ לפורמט המתאים אפשר להמיר כל ספר(כולל ספרי קריאה, ספרי ילדים, ספרי בישול וגם מדריכי טיולים)  לפורמט שניתן לקריאה בעברית על ידי הקוראים, אם כי לא כל הקוראים תומכים בגרפיקה מתקדמת וצבעונית... בינתיים. זה ישתנה בקרוב.
את הספרים האלקטרוניים אפשר למצוא באתר של 'ע-ברית' ובאתר של 'מנדלי מוכר ספרים ברשת'. אתר 'ע-ברית' אינו מקבל ספרים מיוצרים עצמאיים, אבל מנדלי שמח לקראתם, ולאחרונה הספרים שמגיעים דרכו מוצגים גם ב'עברית'.

לקטלוג המלא לחץ כאן 

בניגוד למכירה רגילה בחנויות המניבה לסופר שקלים בודדים, המכירה של ספר אלקטרוני במנדלי משאירה בידכם 75% (!) מהמכירה.

עלות המרת ספר ילדים סטנדרטי כ- 1000 ש"ח + מע"מ
עלות המרת ספר רומן אופייני כ- 1400 ש"ח + מע"מ

לספרים בעלי תוכן מורכב הכולל איורים, תמונות, הערות שוליים, טבלאות, בבליוגרפיה ועוד העלות עשוייה להיות גבוהה יותר. בכל מקרה העלות נקבעת עפ"י הצעת מחיר לכל ספר.


אנו עובדות בשיתוף פעולה עם מנדלי ברשת ומספקות את כל השירותים והליווי המקצועי כדי להפוך את הספר שלכם לספר אלקטרוני. אם הספר כבר מודפס - נמיר אותו לספר אלקטרוני. אם הספר עדיין בשלב כתב-יד, עליו לעבור את כל התהליך כמו ספר כל ספר, לפני הפצתו כספר אלקטרוני:
  • עריכת תוכן ועריכה לשונית, ניקוד במקרה של ספר ילדים
  • איור אם נדרש
  • עימוד ועיצוב כריכה צבעונית
 
 
 האתר עוצב ונבנה ע"י נוצה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים