המדריך המלא
לבחירה ומציאת עבודה
השתלבות נכונה ובניית קריירה
מאת: נירית גלר
 

תהליך מציאת עבודה כיום שונה מאוד מימים עברו. כל כמה שנים נמצאים אנשים בתהליך של חיפוש עבודה בשל אילוץ או  מבחירה. יותר ויותר מועסקים בוחרים להחליף עבודה כדי לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, לקדם את עצמם ולהיות מאושרים בעבודתם. כל אלה יוצרים מציאות, שבה נמצאים מאות אלפי אנשים בכל נקודת זמן נתונה תחת הכותרת של "מחפשי עבודה".

 שינוי מקום העבודה, אף שינוי הכיוון התעסוקתי, יכולים להתנהל טוב יותר, אם משקיעים בתהליך, לומדים ומנהלים אותו.
 
מטרת המדריך: להנחות אותך כיצד לנהל תהליך אפקטיבי של מציאת עבודה: החל במיקוד תעסוקתי, הצגה אטרקטיבית, יצירת כלים משובחים, דרכים  יעילות להפצה, הכרת המכשולים האפשריים וסילוקם, אופן איסוף המידע לאורך התהליך, וכלה בהתאמת המידע למשרה הנדרשת והצגתו בצורה מקדמת - על מנת למנף הזדמנויות תעסוקתיות ולהגדיל את סיכוייך לזכות במשרה המבוקשת.
 
המדריך ימשיך וילווה אותך גם בכניסתך למקום עבודה חדש, יפרוס בפניך את הקשיים בהם אתה עלול להיתקל, וינחה אותך כיצד להתגבר עליהם.

המדריך יעמוד לצדך גם כשתחשוב על בניית הקריירה שלך בתוך הארגון, וידריך אותך כיצד להכין את עצמך לתפקיד הבא בקריירה.
 
נירית גלר (MA), יועצת ומאמנת תעסוקתית המתמחה בתהליכי חיפוש עבודה, בעלת ניסיון רב שנים בליווי  מחפשי עבודה בצמתים הקריטיים בחייהם התעסוקתיים.
לאחר קריירה ארוכה בתפקידי ניהול משאבי אנוש בארגונים גדולים במשק פיתחה שיטה ייחודית, המשביחה את תהליך חיפוש העבודה, משפרת את האטרקטיביות של המועמדים אל מול המגייסים במשק, ומגדילה במידה ניכרת את סיכוייהם למצוא במהירות עבודה ראויה.
"אני איתך עד למציאת עבודה" - אומרת נירית, ויעידו על כך מאות רבות שמצאו עבודה בזכות שיטתה ותמיכתה הייחודית. 


264 עמודים
להשיג בכל חנויות הספרים
לפרטים נוספים www.nirit4job.co.il
 
 
 

 

 האתר עוצב ונבנה ע"י נוצה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים