סוד סימני הדרך
מאת: רלי וורן


 
למה אתם כאן?
מה סיבת הקיום שלכם?
מה נועדתם להיות ולהגשים בחיים אלה?
מה ימלא אתכם ויעניק לכם משמעות?
כולנו מחפשים ומבקשים חיים מלאי הגשמה, סיפוק ומשמעות. אך מה זה אומר? מה זאת הגשמה וכיצד משיגים אותה? האם כל אחד יכול לחיות חיים מלאי הגשמה? האם הגשמה בעבורי דומה להגשמה שלך? אולי אתם חיים כבר חיים של הגשמה ואינכם יודעים זאת? היתכן?
האם ישנו מתכון או נוסחה להגשמה?
התשובה היא כן.
זהירות, הגשמה ומימוש עצמי יכולים להוביל אתכם
לחיים מלאי משמעות, סיפוק ואושר.
האם אתם מוכנים להחמיץ הזדמנות זו?
סימני הדרך להגשמה היא נוסחה פורצת הדרך אותה פיתחה רלי וורן ומובאת כאן בצורה פשוטה, בהירה ונגישה לכל קורא. דרך סיפור חייה המרתק, מובילה אתכם רלי, צעד אחר צעד, להתבונן על סיפור חייכם ולמצוא את המפתח אל ההגשמה הייחודית שלכם!
מדריך מעשי זה יכול להוביל לשינויים משמעותיים, לעזור לכם לדייק את מעגלי חייכם השונים ולהביא אתכם למקום אמיתי יותר של עשייה אותנטית,
לקבל משמעויות נוספות לגבי מי אתם באמת ולאהבה עצמית.
זה הזמן לחבר את "סימני הדרך" שלכם, למצוא את הכוחות שבתוככם ולקדם את עצמכם לקראת
חיים מלאי הגשמה, סיפוק ומשמעות.

רלי וורן, מייסדת בית “פשוט לי”, מנטורית רוחנית, מדיום והילרית, המנחה ומלווה אנשים רבים בתהליכי מודעות עצמית, קבלת מסרים וריפוי המובילים לצמיחה, שינוי והצלחה בכל תחומי החיים. מפתחת ומייסדת שיטה ייחודית, המשלבת שימוש בכלים עוצמתיים, אותה היא מלמדת בקורסי הדגל "פשוט לתקשר פשוט" ו"סימני הדרך להגשמה".
לאחר מותו בטרם עת של בעלה-אהובה, מטופלת בשני ילדים קטנים בארץ זרה, היה על רלי לבחור האם לשקוע או לצמוח. מתוך התהום, היא מצאה את הכוח הפנימי ואת עצמה. במהלך מסעה האישי, עברה רלי התנסויות וחוויות מגוונות שהובילו אותה לתהליכי מודעות והתפתחות אישית, לרכישת שיטות וכלים טיפוליים שונים ולראייה והבנות גבוהות בתחום הרוח. אלו משמשים אותה כיום ביצירת כלים עוצמתיים ובמימוש ייעודה האמתי – לעזור לאנשים להתחבר לקולם הפנימי, כדי לדייק את חייהם ואת מי שנועדו להיות באמת, לקראת חיים מלאי הגשמה, סיפוק ומשמעות.


 
כריכה רכה
160 עמודים
להזמנות: 054-421
5128
 
www.pashutli.com

הקדמה
מי לא רוצה להגשים את עצמו? שיקום עכשיו. עוד לא קרה ששאלתי את השאלה הזו ומישהו קם מכיסאו. ומה אתכם?
אילו הייתי אומרת לכם שאני אוחזת בידי מטה קסמים, שביכולתו לפזר אבקה קסומה שתעניק לכם, בזה הרגע, חיים מלאי משמעות והגשמה; שתקומו כל בוקר ותחושו תחושת סיפוק ומלאות רק מעצם קיומכם ומתוך הגשמת עשייתכם - האם הייתם מסרבים?
כולנו מבקשים "חיים מלאי הגשמה, סיפוק ומשמעות". אך מהי הגשמה וכיצד משיגים אותה? האם כל אחד יכול לחיות חיים מלאי הגשמה? האם ההגשמה שלי דומה להגשמה שלך? אולי אתם חיים כבר חיי הגשמה ואינכם יודעים זאת? הייתכן? האם יש מתכון או נוסחה להגשמה?
התשובה היא - כן.
רובנו חיים את החיים מתוך כוח ההתמדה: קמים בבוקר, לומדים, עובדים, יוצאים, מבלים, נופשים, יוצרים, מתבטלים, הכול מתוך שגרה. אותם נושאים משותפים נוגעים בכולנו: זוגיות, משפחה, בית, ילדים, קריירה, כסף, בריאות, יצירתיות, התפתחות ועוד. יום רודף יום, שנה אחר שנה, ואנו פועלים מתוך אותם העקרונות, הרעיונות והמטרות שקבענו לעצמנו. אנו מתנהלים כאוטומטים ולא ערים לכך. אנו בוחרים נתיבים בחיים מסיבות רבות ומגוונות, בין אם מדובר ברצון האמתי שלנו, ובין על מנת לרצות אחרים (במודע או שלא במודע). רובנו חיים כך את חיינו. אבל מדוע? לאן הבחירות הללו מובילות אותנו? מה המשמעות של החיים שלנו?
עצרו לרגע וחשבו על השאלות הבאות:
  • מה נועדתם לעשות ולהגשים בחיים אלה?
  • איך אתם יודעים שאתם אכן פוסעים בנתיב הנכון לכם?
  • האם אתם לעתים מבולבלים ותוהים: זה כל מה שיש? מה הלאה? לאן פניי מועדות?
  • האם אתם מרגישים לפעמים שמשהו עוד חסר לכם בחיים ואתם לא בדיוק יודעים מהו?
  • האם אתם באמת מאושרים או שאתם שואלים את עצמכם: מה עוד צריך לקרות כדי שאהיה מאושר? מה אני באמת אוהב ורוצה לעשות? מה ימלא אותי?
אמשיך לשאול אך הפעם בדגש אחר:
  • מיהו ה"אני" האמתי שלכם שנמצא בתוככם?
 
  • מהו החזון הגבוה ביותר שלכם לגבי עצמכם?
  • מה באמת ימלא אתכם ויעניק לחיים שלכם משמעות?
אני מזמינה אתכם לעצור לרגע ולענות ברצינות על השאלות הנ"ל. לא תמיד אנו עוצרים לחשוב או לתת לשאלות אלו לעלות למודע, גם אם הן מטרידות אותנו מזה זמן רב. קראו שוב את השאלות הנ"ל וענו עליהן למען עצמכם. ככל שתהיו יותר פתוחים, כנים ואותנטיים, כך התהליך יהיה אפקטיבי יותר. רצוי שתעלו את תשובותיכם על דף. כשהדברים כתובים שחור על גבי לבן, תוכלו להתבונן בעצמכם ביתר בהירות ובאופן מוחשי יותר.
כעת קראו את מה שכתבתם. האם הייתם ברורים בתשובותיכם? האם ידעתם מיד מה לענות? האם אתם באמת מממשים את מי ואת מה שאתם רוצים להיות או לעשות?
הרשו לי שוב לשאול אתכם שתי שאלות נוספות:
האם אתם מאמינים במקריות?
"בדרך מקרה, לא בכוונה תחילה, ללא סיבתיות. מקריות בחיים ובגורלו של אדם". (על פי מילון אבן-שושן). כלומר, הכול נובע מצרוף מקרים, אין משמעות כוללת, אין מטרה. דברים פשוט קורים.
או שאתם מאמינים בדטרמיניזם?
"לכל מאורע בטבע או בעולם, כמו גם לרצון האדם, יש סיבה מכוונת. אין בחירה חופשית בעולם, אלא הכול נקבע ומוגדר מראש" (על פי לקסיקון לועזי-עברי שימושי). כלומר, כל דבר שהוביל עד לרגע זה, קרה מסיבה מסוימת. לכל דבר יש תכלית וסיבה.
האם אתם מאמינים שקיים רציונל, הגיון, שמוביל לאיזושהי מטרה גדולה ורחבה יותר, להבנת המשמעות האמתית של החיים? תשובה לשאלה - מדוע אנו חווים את מה שאנו חווים? מדוע דווקא ההתנסויות הללו פוגשות אותנו? למה דווקא המקומות והאנשים המסוימים האלה נוכחים בחיינו? מדוע אנו צריכים לעבור אתגרים מסוימים? מה זה תורם לנו? לאן כל זה מוביל?
באיזו דרך אתם מאמינים?
במידה ואתם מאמינים במקריות וחושבים שלחיים שלנו אין שום מטרה או תכלית, אני מזמינה אתכם לקבל שתי החלטות אמיצות:
החלטה ראשונה – להמשיך לדבוק באמונתכם. אינני מנסה לכפות או לשנות את מי שאתם. אולם אני מזמינה אתכם להסכים להרחיב אופקים, להסתקרן, להיפתח, ולהמשיך לקרוא כדי לחוות דרך מעניינת של התבוננות על סיפור חייכם. הישארו פתוחים ואולי תוכלו למצוא משמעויות נוספות למי שאתם ומה שנועדתם להיות ולעשות כאן, בין אם אתם מאמינים בקיומם של "סימני הדרך" או לא.
החלטה שנייה – אם כל או רוב מה שמתרחש, הינו צירוף מקרים, ראו גם בספר זה עוד "צירוף מקרים", שמזמין אתכם בדיוק ברגע זה, במקום שבו אתם נוכחים בחייכם, לעצור לשעה קלה ולחוות כיצד הוא יכול לתרום לכם בהמשך דרככם. אולי עוד תופתעו.
במידה ואתם דטרמיניסטים, כלומר מאמינים ששום דבר אינו אקראי, אינו מקרי, אלא שישנה סיבה מאחורי כל תוצאה, שיש תכלית ומטרה להליכתנו בנתיב החיים, שהכול נקבע מראש - הסכימו לעצור וליישם מדריך מעשי זה, על מנת להתבונן ב"סימני הדרך" שלכם ולהאיר את נתיבכם בדרך להגשמה של מי שאתם רוצים להיות באמת.
אוסיף ואומר, שאני דוגלת בראייה הדטרמיניסטית, אך גם בזכות הבחירה. כלומר: ישנו סדר ומשמעות לכל דבר, ואין דבר מה שהוא מקרי, אך ניתנה לנו הזכות לבחור בכל רגע נתון - באיזה נתיב לפסוע בתוך שלל התרחישים האפשריים המצויים ב"מפת החיים" שלנו. על כך ארחיב בהמשך.
בשנים האחרונות יש סימוכין מדעיים המאמתים את קיומם של ערוצי אנרגיה הזורמים בגופנו: הצ'אקרות, ההילה והמרידיאנים - באמצעות המצלמות הקירליאניות וטכנולוגיה חדשנית. הוכח שכל חומר מורכב בבסיסו מאנרגיה. בעקבות הגילוי של מדענים את "החלקיק האלוהי"- בוזון היגס, באמצעות מאיץ החלקיקים, ישנה הבנה גדולה יותר כי החיים כולם מחוברים ברשת אנרגטית אחת גדולה, שבחלקה מתבטאת בחומר ובחלקה נשארת ברמה האנרגטית. אותו "חלקיק אלוהי" ממצק את האנרגיה למסה, לחומר. 

.
 
   
 
 

 

 האתר עוצב ונבנה ע"י נוצה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים